Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rádi pomůžem

Petra a Tomášek | 07.04.2014

Jiříček byl z Místa okr Chomutov ale znám ho už když bydleli tady v Litvínově.....Jinak mě nevadí když přijedu já,ráda pomohu vím jaké to je :-) Ano Semili a hlavně primář Stica je borec Tomík měl nožičky špatné udržel se na nich ale jak udělal krok spadl svali a šlachy ho táhli k zemi a proto operace 3fázová dá se říct že má komplet nové nožky vše mu opravil a dal mu možnost na chůzi,jestli bude chodit se neví ale předpoklad tu je on mu pomohl a ted už je to na něm a na rehabilitaci a hlavně velké vůle což tu Tomík má :-) tak uvidíme.Ve čtvrtek to bude 3týdny co je zafixovanej a konečně ho z toho mohu vyndat a začít rozhejbávat na noc je ještě bude mít...tak začnem bojovat :-) Moc vám přeji aby se krásná Natálka také postavila a aby už bylo jen lépe a lépe.....víčka budem zbírat nadále zbírá je pro Vás celá naše rodina a můj tatínek pro víčko doslova vleze i do popelnice :-D švagřík přiveze další pytle z práce prostě až zas bude více zas darujem a budem to dělat dokud bude potřeba to slibuji :-) tak se teda ozvěte já sem doma však nikam ještě nesmíme :-)

Přidat nový příspěvek